Logowanie

Jeśli masz problem z założeniem konta lub logowaniem, napisz do nas na lotdocelu(małpa)lotdocelu.pl

Statystyka

Użytkowników:
3390
Artykułów:
86
Odsłon artykułów:
1825302

Masz problemy w relacjach ze współmałżonkiem, dzieckiem, współpracownikiem, szefem, partnerem w biznesie, ludzie Cię nie szanują, kłócą się z Tobą, są niemili, nie masz przyjaciół ani znajomości, tzw. "układów"? Szukasz rozwiązań? 

Często to my jesteśmy największymi wrogami własnego powodzenia w życiu. Powodzenia w życiu prywatnym, zawodowym, finansowym, dotyczącym naszego zdrowia. Nasze nawyki i zachowania potrafią zrujnować wiele i doprowadzić do dramatycznych sytuacji, sytuacji poczucia „braku wyjścia”.

"Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" Dale'a Carnegie to pozycja uniwersalna. Jestem przekonany, że poprawi życie każdego, kto ją przeczyta, życie w sferze rodzinnej, towarzyskiej, w pracy, biznesie...  Znajdziesz w niej sposoby, które sprawią, że ludzie będą Cię lubić, będą Ci sprzyjać i pomagać w trudnych sytuacjach i na co dzień.

Jest prawie pewne, że kierując się zapisanymi w niej regułami odniesiesz sukces. Jej lektura pozwoli Ci uzyskać umiejętność zjednywania sobie ludzi i zdobywania ich zaufania, bycia dobrym mówcą czy zyskiwania popularności w towarzystwie.

Ta książka powinna być lekturą obowiązkową już w szkole podstawowej. Wiele złych rzeczy w życiu by nas nie spotkało, gdybyśmy tylko wcześniej ją przeczytali.

Gdyby tylko każdy wiedział, ile dzięki tej książce mógłby uniknąć błędów, ile dzięki niej zyskać przyjaciół, znajomości, życiowych szans, pieniędzy,… przeczytałby ją natychmiast.

Chcesz wyrazić swoja opinię o tym artykule lub o całej stronie? Napisz do mnie na opinie(małpa)lotdocelu.pl

Twoja opinia zostanie umieszczona w menu Opinie o stronie. Z góry Ci za nią dziękuję.

Ciekawe