Logowanie

Jeśli masz problem z założeniem konta lub logowaniem, napisz do nas na lotdocelu(małpa)lotdocelu.pl

Statystyka

Użytkowników:
3147
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
1592433

 

Dr inż. Jacek Borowiak od 1997 roku jest nauczycielem akademickim i uczy m.in przedmiotu "finanse". Jednocześnie od 1996 roku współpracował z firmą komputerową, wdrażającą systemy informatyczne CAD/CAM, głównie jako szkoleniowiec i wsparcie dla inżynierów. W roku 2012 przerwał tę współpracę, chcąc więcej czasu poświęcić swoim pasjom.

Jest "wiecznym studentem" w zakresie motywacji, przyczyn osiągania sukcesu, finansów i inwestowania.

Jest też "nieuleczalnym" propagatorem edukacji finansowej. Poszukuje sposobów na doskonalenie siebie oraz inteligentnych metod zarabiania pieniędzy.

Brał udział w kilkudziesięciu szkoleniach motywacyjnych, biznesowych i inwestycyjnych w Polsce, Niemczech, Holandii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii, prowadzonych m.in. przez znane światowe autorytety z tych dziedzin (Roberta Kiyosaki,  Briana Tracy T. Harva Ekera, Darrena Hardy, George'a Zalucki, a także z udziałem Donalda Trumpa).

jacek

Oprócz ciągłego poszukiwania wiedzy jest przede wszystkim praktykiem. Kilkanaście lat inwestuje na rynku nieruchomości i papierów wartościowych. Świetnie się bawi tworząc aktywa, przynoszące pasywny dochód, tworząc i testując giełdowe systemy transakcyjne na własny użytek, czytając książki i uczestnicząc w seminariach poświęconych inwestowaniu, motywacji i osiąganiu sukcesu, redagując własną stronę internetową, pisząc książki i tworząc grę edukacyjną, dotyczącą finansów osobistych i inwestowania - SYGGLE, grillując na działce, słuchając dobrej muzyki, oglądając żużel w TV i na żywo oraz podróżując.

Napisał 3 książki, z których najbardziej znaną jest:

"Emerytura nie jest Ci potrzebna, czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność finansową".

 

Ciekawe