Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7684
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 747327
Jak zadbać o finanse własnej rodziny? Email

Radomskie Duszpasterstwo Akademickie zaprosiło Jacka Borowiaka, by opowiedział o finansach. W spotkaniu wzięło udział blisko 60 osób – głównie młodych małżonków oraz par narzeczonych.

Więcej…
 
Praktyka - kalkulator finansowy - ile zgromadzisz przez systematyczne inwestowanie/oszczędzanie? Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Zastanawiasz się jak obliczyć np. jaką kwotę zgromadzisz inwestując przez 20 lat po 300 zł/mies. na 3%? Obojętnie czy Twoim celem jest Twoja własna emerytura, kupno samochodu za 5 lat czy dobry start Twojego dziecka za lat 15, dobrze jest mieć plan jego osiągnięcia, zamiast zdawać się na chaos i przypadek. Możesz użyć innych parametrów tego pytania i obliczyć wszystko na kalkulatorze lub w Excelu. Naucz się tego w 5 minut.

Więcej…
 
Praktyka w 5 minut: Oblicz na jaki kredyt lub na jaką nieruchomość Cię stać Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Czasem zastanawiamy się nad kupnem mieszkania lub domu. Nie zawsze posiadamy całą kwotę i rozważamy możliwość wzięcia kredytu. Dla naszego bezpieczeństwa bardzo ważne jest, by nie przesadzić z jego wielkością. Powinniśmy kupować swoje lokum na miarę własnych możliwości finansowych. Jak to policzyć? Naucz się tego w 5 minut.

Więcej…
 
Jak można skutecznie bronić się przed stratami podczas spadków na giełdzie? Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Jak możemy ochronić kapitał i zawczasu uciec ze swoimi pieniędzmi? Jak można było uniknąć straty ponad 21% na polskich akcjach? Są pewne rozwiązania.

Więcej…
 
W co inwestować, by zarabiać? Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Czy warto inwestować w fundusze, złoto, akcje? A może w nieruchomości, wino lub dzieła sztuki?

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 9

Poleć na Facebook'u

Ciekawe

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama