Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7684
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 747327
Gazeta Wyborcza - jak zarabiać pisząc książki? Email

Gazeta Wyborcza napisała o autorach samodzielnie wydających książki. Artykuł pt. "Self-publishing. Cała Polska pisze książki" jest dostępny w internecie. Podtytuł "Jak pobić Paulo Coelho" jest o autorze książki "Emerytura nie jest Ci potrzebna" - Jacku Borowiaku. W wywiadzie dzieli się on również swoimi doświadczeniami, związanymi z inwestowaniem.

 
Praktyka w 5 minut: Oblicz ile miesięcznie oszczędzać, by uzbierać daną kwotę Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Bywa, że zastanawiamy się nad kwotą, jaką chcemy zgromadzić do emerytury lub jaką chcemy przekazać własnemu dziecku za jakiś czas, by miało łatwiejszy start w życiu. Czasem planujemy wydatki, jakie nas czekają za kilka lat - myślimy o wymianie samochodu, o remoncie domu, o wydatkach na wesele dziecka itp. Ile miesięcznie odkładać, by zgromadzić potrzebne środki? Jak to policzyć? Naucz się tego w 5 minut.

Więcej…
 
„Lepiej późno, niż wcale” – czyli ile będzie Cię kosztować „późno”, a zwłaszcza „wcale” Email
Wpisany przez Bartosz Borowiak   

„Jakoś to będzie”, „jak będę stary, to będę się tym przejmował”, „teraz jestem młody i nie mam na to czasu”. Jeśli zamierzasz zignorować swoją przyszłość, możesz skończyć czytać w tym miejscu.

Więcej…
 
Co robić, by zawsze mieć pracę i więcej zarabiać? Email

Najnowsza książka Jacka Borowiaka - poradnika dla uczniów, studentów, pracowników i bezrobotnych.

Więcej…
 
Jak kupić 10 i więcej nieruchomości na wynajem, gdy masz zdolność kredytową tylko na jedną Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Większości ludzi wydaje się, że aby mieć kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt nieruchomości, potrzeba wielkiego kapitału. Sam kiedyś tak myślałem.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 9

Poleć na Facebook'u

Ciekawe

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama