Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7684
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 747327
Dlaczego potrzebujemy się zmienić Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

"Jeśli nic nie musiałbyś zmieniać, aby osiągnąć to, czego pragniesz, już byś to miał" (Witold Wójtowicz "46 zasad zdrowego rozsądku")

Większość z nas potrzebuje zmian. Jeśli jest coś czego pragniesz, a tego nie masz, potrzebujesz zmian. Jak osiągnąć to, co chcesz?

Więcej…
 
Emerytura bez ZUS i OFE Email

Czy na starość musimy być skazani na ZUS lub OFE? A może jednak jest trzecie rozwiązanie? Jacek Borowiak udzielił wywiadu w Polskim Radiu 24.

Więcej…
 
Kiedy najlepiej inwestować na giełdzie? Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

To problem, który musi rozwiązać inwestor. Czy łatwo rozpoznać dobry moment wejścia na rynek lub wyjścia z niego? Okazuje się, że są pewne możliwości.

Więcej…
 
Jakie jest ryzyko inwestowania Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Często się zastanawiam nad ryzykiem, jakie niesie ze sobą dana inwestycja. Ludzie mnie pytają o ryzyko danej inwestycji. Jak je określić? Jak rozpoznać, że w coś warto zainwestować, a czego lepiej nie ruszać?

Więcej…
 
Gdzie szukać inwestycji na 5-10-15%? Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Czasem słyszę opinie: "nie da się inwestować na 5 czy 10%... konta są oprocentowane na 0,1%, lokaty na 2-3%...". Czy mamy zrezygnować z dobrych inwestycji, bo ktoś tak mówi?

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 9

Poleć na Facebook'u

Ciekawe

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama