Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7684
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 747327
Jaka będzie Twoja emerytura PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Przyszło mi pismo z ZUS... Informuje mnie w nim o emeryturze, jaką bym dostawał, gdybym od dziś nie płacił żadnych składek i przechodził na emeryturę w wieku 67 lat. To 448,39zł/mies. Zobacz to pismo...

Więcej…
 
Jak napisać i wydać książkę Email

Może myślisz o napisaniu i wydaniu książki? W Programie 2 Polskiego Radia udzielił wywiadu Jacek Borowiak - autor książki "Emerytura nie jest Ci potrzebna". Audycja dotyczyła tzw. self-publishingu tj. tego, jak można samemu wydać książkę i kto nam może w tym pomóc.

Więcej…
 
„Gdzie się podziały moje pieniądze?” – od czego zacząć zarządzanie finansami osobistymi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bartosz Borowiak   

To pytanie zadaje sobie wielu ludzi każdego dnia. Ile razy je słyszałeś, bądź sam wypowiadałeś? Często spotykam się z opinią, iż problemy z pieniędzmi wynikają z ich zbyt małej ilości w naszych portfelach. Czy rzeczywiście tak jest? Czy przyczyną problemów finansowych jest brak pieniędzy?

Więcej…
 
Co zrobić by znaleźć pracę i więcej zarabiać? Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Czasami chcemy więcej zarabiać albo szukamy pracy. Od czego zależy to, że jedni mają problem ze znalezieniem pracy lub otrzymaniem podwyżki, a inni nie?

Więcej…
 
Dlaczego 20% ludzi zarabia 80% pieniędzy, a 80% ludzi zarabia jedynie 20% pieniędzy Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Zastanawiasz się dlaczego są ludzie w tej samej branży co Ty i zarabiają dużo więcej?

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 9

Poleć na Facebook'u

Ciekawe

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama