Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7675
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 747204
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Kto umie czytać, posiadł klucz do wielkich czynów, do nieprzeczuwanych możliwości, do upajająco pięknego, udanego i sensownego życia. Aldous Huxley ("Potęga podświadomości" Joseph Murphy)

Poczułem potrzebę nawiązania kontaktu z ludźmi, od których mógłbym się uczyć i dzielenia się tym, co wiem. Stąd pomysł na tą witrynę. Poświęcona jest schematom myślenia i zachowań, które prowadzą nas do osiągnięcia wyznaczonych celów, a więc do sukcesu w dziedzinach życia, na jakich nam zależy. Obojętnie czy mówimy tu o celach związanych z naszym zdrowiem, rodziną i relacjami z innymi ludźmi, z pracą zawodową/prowadzonym biznesem czy z finansami, większość z nas chciałaby osiągać w tych dziedzinach sukces. Popełniłem w życiu wiele błędów. Poniosłem sporo porażek. Odczuwam potrzebę ciągłej poprawy siebie. Mimo tego, że jestem świadom dalekiej drogi do doskonałości i prawdopodobnie jej nigdy nie osiągnę, to nie myślę się poddać.

Moim celem nie jest pouczanie kogokolwiek lecz wskazywanie źródeł informacji, jakich być może szukasz Ty lub Ci, których znasz. Jak Ci się podoba przedstawiana treść, będę wdzięczny za polecenia.

By nie poruszać się po omacku, jestem otwarty na Wasze uwagi, abym mógł się stale poprawiać. Jeśli coś się Wam podoba, to byłoby miło... Wtedy wiem, że robię coś dobrze.  Zapraszam do lektury, ale także do współtworzenia tej strony. Jeżeli wiesz coś ciekawego, właśnie przeczytałeś interesującą książkę, byłeś na wartościowym szkoleniu i chcesz podzielić się tym z innymi, to napisz do mnie. Obiecuję publikować najciekawsze emaile. Bardzo mi pomoże Wasz aktywny udział w sondzie, zamieszczonej po prawej stronie. Z góry Wam za to dziękuję.

Pozdrawiam. Jacek, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Poleć na Facebook'u

Ciekawe

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama