Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7604
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 744931
Opinie odwiedzających lotdocelu.pl PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Dziękuję za Wasze opinie. Dzięki nim wiem, które kierunki są dobre, a w których muszę się poprawić. Pisz na opinie(małpa)lotdocelu.pl

Pozdrawiam gorąco. Jacek

OPINIE

Wszedłem na stronę i powiem – świetny projekt. Będę stałym gościem i czytelnikiem. Porusza Pan niezwykle istotne tematy – zmiany stereotypów myślenia i złych nawyków w postępowaniu. Tak trzymać Panie Jacku! pozdrawiam.

Artur K.

Dziękuję za bardzo wartościową lekturę a szczególnie za linki z Nickiem.Vujiciciem. Wielkie dzięki. Zdalam sobie sprawę ze swojej nieudolności i wstydzę się przyznać że tak wiele wymagalam od innych i świata, a tak niewiele dawałam od siebie przy tym marudząc i narzekając na swój los. Od siebie pragnę dodać kilka wartościowych książek po przeczytaniu których nabrałam chęci do działania i mądrego postrzegania ... Oto tytuły  niektorych z nich: "Uwierz i zwyciężaj" Peala, "Potęga podświadomości" Josepha Murphiego,  "Obudź w siebie olbrzyma" Anthonego Robbinsa,  "Nie ma kresu sukcesom. Nie ma klęsk ostatecznych" Roberta H. Schullera. Pozdrawiam.

Asia B.

Zarejestrowałem się na Twojej stronie. Z tego co tu znalazłem, to mogę śmiało napisać, że od dnia dzisiejszego stałem się wiernym czytelnikiem.Tematy te są dla mnie bardzo interesujące. Rozpocząłeś bardzo dobrze, bo trafiłeś w temat, który może spełnić oczekiwania wielu czytelników.Tak trzymaj! To dopiero początek. Już nie mogę doczekać się dalszego ciągu. Pozdrawiam.

Grzegorz z Radomia, 48lat

Witam serdecznie. Dziękuje za wiadomość (muszę się przyznać, że miałem obawy mianowicie, że nieczytelnie napisałem adres poczty z tego powodu nie otrzymam informacji o jakichś ciekawych tytułach). W tym momencie chciałbym podziękować za wskazanie drogi - dobrej drogi . Nigdy, mimo usilnych starań nie udało mi się przeczytać jakiejkolwiek książki nawet w połowie, jednak po pana namowach rozpocząłem moją przygodę z lekturą na nowo. Moim pierwszym nieocenionym nabytkiem była książka Briana Tracy „MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ”- wniosła wiele dobra w moje życie (po moich namowach przeczytało ją jeszcze kilku moich znajomych- których także urzekła). Kolejna to „BOGATY OJCIEC BIEDNY OJCIEC” Roberta Kiyosaki- książka ta przekazała mi bezcenną wiedzę na temat pieniądza, jego znaczeniu sposobu inwestowania( aktywach, pasywach). Obecnie czytam książkę Daniela Golemana „INTELIGENCJA EMOCJONALNA” - (CHCIAŁBYM LEPIEJ ROZUMIEĆ LUDZI - to bardzo trudna umiejętność. Swoją chęcią zdobywania nowej wiedzy, umiejętności staram się zaszczepiać w swoich znajomych. Dzięki temu że ktoś wskazał mi jedną z dróg (możliwości), poznałem inne spojrzenie na problem(naukę-lekcję). Odwiedzam regularnie półkę w Empiku, z tematyką "rozwój osobisty" (najważniejsze iż wiem że warto). Dziękuje za nowe tytuły. Robi pan coś dobrego. Staram się iść tą drogą. Pozdrawiam.

Karol ze Skaryszewa

 

Poleć na Facebook'u

Ciekawe

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama