Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7684
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 747316
O Jacku PDF Drukuj Email

Dr inż. Jacek Borowiak od 1997 roku jest nauczycielem akademickim i uczy m.in przedmiotu "finanse". Jednocześnie od 1996 roku współpracował z firmą komputerową, wdrażającą systemy informatyczne CAD/CAM, głównie jako szkoleniowiec i wsparcie dla inżynierów. W roku 2012 przerwał tę współpracę, chcąc więcej czasu poświęcić swoim pasjom.

Jest "wiecznym studentem" w zakresie motywacji, przyczyn osiągania sukcesu, finansów i inwestowania.

Jest też "nieuleczalnym" propagatorem edukacji finansowej. Poszukuje sposobów na doskonalenie siebie oraz inteligentnych metod zarabiania pieniędzy.

Brał udział w kilkudziesięciu szkoleniach motywacyjnych, biznesowych i inwestycyjnych w Polsce, Niemczech, Holandii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii, prowadzonych m.in. przez znane światowe autorytety z tych dziedzin (Roberta Kiyosaki,  Briana Tracy T. Harva Ekera, Darrena Hardy, George'a Zalucki, a także z udziałem Donalda Trumpa).

jacek

Oprócz ciągłego poszukiwania wiedzy jest przede wszystkim praktykiem. Kilkanaście lat inwestuje na rynku nieruchomości i papierów wartościowych. Świetnie się bawi tworząc aktywa, przynoszące pasywny dochód, tworząc i testując giełdowe systemy transakcyjne na własny użytek, czytając książki i uczestnicząc w seminariach poświęconych inwestowaniu, motywacji i osiąganiu sukcesu, redagując własną stronę internetową, pisząc książki i tworząc grę edukacyjną, dotyczącą finansów osobistych i inwestowania - SYGGLE, grillując na działce, słuchając dobrej muzyki, oglądając żużel w TV i na żywo oraz podróżując.

Napisał 3 książki, z których najbardziej znaną jest:

"Emerytura nie jest Ci potrzebna, czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność finansową".

 

 

Poleć na Facebook'u