Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7604
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 744964
O Bartoszu  Email

Bartosz Borowiak jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł magistra na kierunku rachunkowość i zarządzanie finansami, specjalizując się w bankowości i usługach finansowych.

Obrana ścieżka była wynikiem zainteresowania tematyką szeroko rozumianych inwestycji, co pozwoliło na pogłębienie wiedzy. Napisał pracę dyplomową, w której przedstawił sposób inwestowania według stworzonego systemu transakcyjnego, opartego na funduszach inwestycyjnych, dodatkowo wykorzystując go w praktyce.

 

jacek

Doświadczenie zawodowe zdobywał w dwóch bankach należących do ścisłej czołówki polskiego sektora bankowego. Obecnie pracuje w poznańskim oddziale międzynarodowej firmy tradingowej, gdzie zajmuje się grą na kontraktach terminowych. Dzięki temu osiągnął cel pt.: "rób to co lubisz, a nie będziesz musiał nigdy pracować". Podąża drogą do osiągnięcia wolności finansowej, wyznaczając po drodze kilka pośrednich celów inwestycyjnych. Jego celem jest zapewnienie sobie oraz własnej rodzinie, którą planuje założyć, spokojnej przyszłości oraz wyjście ze sfery marzeń, sprawiając, że stanie się ona rzeczywistością.

Jest przykładem, iż młody wiek nie jest przeszkodą w staniu się inwestorem. Nie poświęcił połowy życia na czytanie fachowych książek i analizowanie wykresów. Wręcz przeciwnie, cieszy się wolnym czasem i spędza go aktywnie, rozwijając własne pasje i spełnia marzenia. Mimo umysłu ścisłego, rozwija się również na innych płaszczyznach. W latach 2010-2012 był jednym z redaktorów sportowych oficjalnego serwisu internetowego klubu żużlowego Stal Gorzów.

Ćwiczenia umysłowe stawia na równi z tymi fizycznymi, stąd też realizuje cele związane ze zdrowym trybem życia, interesując się kalisteniką. Często spogląda w niebo, ale nie w oczekiwaniu na przysłowiową „mannę”. Jednym z jego marzeń jest bowiem wizyta w obserwatorium i zakup profesjonalnego teleskopu.

Wyznaje zasadę, iż człowiek zostaje obdarowany talentem nie po to, aby stać się monopolistą w jakiejś dziedzinie, lecz po to, aby dzielić się nim z innymi. Chętnie przekazuje swoją wiedzę, zarówno wśród najmłodszych (jest korepetytorem), jak i wśród znajomych oraz rodziny.

 

 

Poleć na Facebook'u