Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7684
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 747368
"Lektura obowiązkowa z zakresu edukacji finansowej" Email

Tak nazwał tę książkę miesięcznik o sztuce inwestowania "TREND".

Media zauważyły książkową nowość na rynku.

W grudniowo-styczniowym (2013/2014) numerze miesięcznika o sztuce inwestowania "TREND" ukazała się recenzja książki Jacka Borowiaka "Emerytura nie jest Ci potrzebna, czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność finansową".

Redaktor naczelna napisała, że książka: jest o tym „jak krok po kroku dążyć do wolności finansowej”, pokazuje, że „wolność finansowa nie jest koncepcją dostępną jedynie wąskiej grupie bogaczy, lecz może być udziałem każdego z nas”, „niewątpliwą zaletą książki jest fakt, że prezentuje ona wiele konkretnych przykładów i jest dopasowana do polskiej rzeczywistości” oraz, że to "lektura obowiązkowa z zakresu edukacji finansowej dla wszystkich".

Tutaj możesz przeczytać całą recenzję zamieszczoną w miesięczniku "TREND"

 

Książka Jacka Borowiaka zainteresowała także dziennik "Echo dnia", który poświęcił całą stronę na wywiad z nim. Tytuł artykułu/wywiadu: "Skąd brać pieniądze i jak nimi mądrze zarządzać?". Data publikacji: 27 grudnia 2013r.

Tutaj możesz przeczytać cały wywiad zamieszczony w "Echu dnia"

 

Więcej o samej książce

 

Poleć na Facebook'u