Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7684
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 747334
książka Jak stworzyć system transakcyjny do inwestowania na giełdzie - opis Email

Ceny na giełdzie rosną, potem spadają, znów rosną... Trudno jest określić dobre momenty wejścia i wyjścia z inwestycji. Jak rozwiązać ten problem?

Nowa książka Jacka Borowiaka!!!

 

"Zanim inwestorzy i spekulanci odnajdą wreszcie istotę Świętego Graala, przechodzą zazwyczaj przez dwa etapy.

Najpierw odczuwają potrzebę znalezienia kogoś, kto powie im dokładnie co kupować, a co sprzedawać.

Potem szukają kogoś, kto powie im, jak samemu znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Kiedy żadna z tych aktywności nie daje rezultatów, niedobitkowie przechodzą do ostatniego etapu, polegającego na osiągnięciu stanu umysłu, pozwalającego znaleźć właściwy dla nich system transakcyjny".

Van K. Tharp - „Giełda, wolność i pieniądze”, WIG-Press, Warszawa 2000

 

jacek

 

Jacek Borowiak

Jak stworzyć system transakcyjny do inwestowania na giełdzie

 

Tu poznasz cenę książki w formacie PDF i drukowanej z autografem autora

 

 

Dzięki tej książce:

-         możesz zapanować nad własnymi emocjami, związanymi z procesem inwestowania i stać się skuteczniejszym inwestorem,

-         zrozumiesz, dlaczego to nie sposób wejścia na rynek jest głównym czynnikiem odpowiedzialnym za zarabianie na giełdzie i dowiesz się, co tak naprawdę o tym decyduje,

-         poznasz, jakie są wszystkie elementy prawidłowo skonstruowanego systemu transakcyjnego i co wpływa na to, że dany system „zarabia”,

-         dowiesz się, dlaczego kupno gotowego systemu nie pozwala zarabiać pieniędzy,

-         otrzymasz szczegółową instrukcję "krok po kroku", jak stworzyć i przetestować własny system, począwszy od znalezienia i pobrania danych historycznych, poprzez ich selekcję i weryfikację, wybór narzędzi analizy technicznej, ich optymalizację, generowanie transakcji (sygnałów kupna i sprzedaży), zarządzanie wielkością pozycji (wielkością ryzykowanego i inwestowanego kapitału), obliczanie wyników (zysków i strat), aż po analizę uzyskanych parametrów, pozwalających ocenić przydatność systemu,

-         poznasz możliwe „pułapki” testów na danych historycznych, aspekty psychologiczne inwestowania i stosowania systemów transakcyjnych w warunkach rzeczywistych.

Gdy system kupisz, prawdopodobnie przegrasz.

Jeśli go stworzysz, zwiększysz szansę na wygraną.

Książka zawiera szczegółową instrukcję tworzenia systemu transakcyjnego do inwestowania na giełdzie za pośrednictwem funduszy akcyjnych i pieniężnych. Niemniej jednak przedstawione zasady budowania, testowania, analizowania mogą zostać wykorzystane przy tworzeniu systemów do inwestowania w inne instrumenty finansowe, np. akcje, kontrakty na akcje, indeksy, surowce, towary itp., co potwierdzają przytoczone w książce przykłady.

Książka ma 220 stron.

Tu znajdziesz szczegółowy spis treści.

Książka zawiera wiele przykładów praktycznych, osadzonych w polskich realiach. Przykłady są wzbogacone o gotowe pliki Excela (55 plików tu są ich nazwy), które są dostępne do ściągnięcia za darmo po zarejestrowaniu się w menu Dla zalogowanych. Czytelnik może je wykorzystać do swoich celów, wstawić własne dane.


Ta książka to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka!!!

Mnóstwo przykładów i 55 plików Excela

do analizy i wykorzystania.

 

Tu poznasz cenę książki

 

Dołącz na oficjalny fanpage finansów osobistych "Emerytura nie jest Ci potrzebna" na Facebooku.

Zobacz też książkę Jacka Borowiaka pt.

"Emerytura nie jest Ci potrzebna"


O autorze

 

Dr inż. Jacek Borowiak od kilkunastu lat jest aktywnym inwestorem na rynkach papierów wartościowych i nieruchomości.

Jest "nieugiętym" propagatorem edukacji finansowej i "wiecznym studentem" w zakresie motywacji, przyczyn osiągania sukcesu, finansów i inwestowania. Brał udział w kilkudziesięciu szkoleniach motywacyjnych, biznesowych i inwestycyjnych w Polsce, Niemczech, Holandii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii, prowadzonych m.in. przez znane światowe autorytety z tych dziedzin (Roberta T. Kiyosaki, T. Harva Ekera, Briana Tracy, Darrena Hardy oraz z udziałem Donalda Trumpa).

Jego pierwsza książka pt. „Emerytura nie jest Ci potrzebna, czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność finansową” uzyskała miano bestsellera portalu Rozpisani.pl oraz była Numerem 1 w rankingu „TOP - 7 DNI” Ogólnopolskiego Systemu Dystrybucji Wydawnictw Azymut, który ma w swojej ofercie blisko 100 tys. tytułów.

Tutaj możesz zobaczyć szczegóły rankingu TOP 7 Azymutu


jacek
 

Poleć na Facebook'u