Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7684
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 747318
Sukces - wszystko zaczyna się od sposobu myślenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

"MYŚL JEST REALNĄ SIŁĄ". Twój umysł to potęga. To dzięki niemu możesz osiągnąć sukces. Jak sprawić, by okoliczności i ludzie byli po Twojej stronie?

 

Odpowiedź jest w książce Napoleona Hilla "Myśl i bogać się". I nie chodzi tu jedynie o bogacenie się w sensie finansowym, ale też o bogacenie się w sensie duchowym, by być bogatszym w wiedzę, umiejętności, nawyki prowadzące do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie jakiej tylko chcesz.

Powstała ona na podstawie wywiadów z ponad 500 ludźmi, którzy osiągnęli sukces. Podzielili się oni tym, co trzeba robić, jak trzeba robić, jakim człowiekiem być by osiągnąć to, czego pragniemy.

Kolejną niezwykła pozycją jest książka Brian'a Tracy "Maksimum osiagnięć". Dzięki tej książce odkryjesz w sobie moc i zaczniesz samodzielnie kierować własnym życiem. Nauczysz się osiągać założone cele. Osiągniesz sukces zawodowy i poczujesz się naprawdę wspaniałym człowiekiem.

Polecam je. Inne ciekawe pozycje znajdziesz w menu Dla zalogowanych.

 

Chcesz wyrazić swoja opinię o tym artykule lub o całej stronie? Napisz do mnie na  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Twoja opinia zostanie umieszczona w menu Opinie o stronie. Z góry Ci za nią dziękuję.

 

Poleć na Facebook'u

Ciekawe

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama