Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7604
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 744960
Praktyka - kalkulator finansowy - ile zgromadzisz przez systematyczne inwestowanie/oszczędzanie? Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Zastanawiasz się jak obliczyć np. jaką kwotę zgromadzisz inwestując przez 20 lat po 300 zł/mies. na 3%? Obojętnie czy Twoim celem jest Twoja własna emerytura, kupno samochodu za 5 lat czy dobry start Twojego dziecka za lat 15, dobrze jest mieć plan jego osiągnięcia, zamiast zdawać się na chaos i przypadek. Możesz użyć innych parametrów tego pytania i obliczyć wszystko na kalkulatorze lub w Excelu. Naucz się tego w 5 minut.

Przejdź do filmu i zobacz jak łatwo możesz samodzielnie to obliczyć używając kalkulatora finansowego

Nie masz kalkulatora? Chcesz to policzyć w Excelu? Użyj "gotowca".

Po założeniu konta (zarejestrowaniu się) na naszej stronie, w menu "Dla zalogowanych" jest przygotowany darmowy plik Excela o nazwie:

"systematyczna_inwestycja-miesięcznie_stała_kwota".

Są tam zdefiniowane odpowiednie funkcje Excela. Możesz tam wstawić własne liczby i automatycznie uzyskasz odpowiedź. Udanej zabawy !!!

 

Poleć na Facebook'u

Ciekawe

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama