Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7674
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 747189
Jak poprawić relacje z ludźmi? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Masz problemy w relacjach ze współmałżonkiem, dzieckiem, współpracownikiem, szefem, partnerem w biznesie, ludzie Cię nie szanują, kłócą się z Tobą, są niemili, nie masz przyjaciół ani znajomości, tzw. "układów"? Szukasz rozwiązań?

 

Często to my jesteśmy największymi wrogami własnego powodzenia w życiu. Powodzenia w życiu prywatnym, zawodowym, finansowym, dotyczącym naszego zdrowia. Nasze nawyki i zachowania potrafią zrujnować wiele i doprowadzić do dramatycznych sytuacji, sytuacji poczucia „braku wyjścia”.

"Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" Dale'a Carnegie to pozycja uniwersalna. Jestem przekonany, że poprawi życie każdego, kto ją przeczyta, życie w sferze rodzinnej, towarzyskiej, w pracy, biznesie...  Znajdziesz w niej sposoby, które sprawią, że ludzie będą Cię lubić, będą Ci sprzyjać i pomagać w trudnych sytuacjach i na co dzień.

Jest prawie pewne, że kierując się zapisanymi w niej regułami odniesiesz sukces. Jej lektura pozwoli Ci uzyskać umiejętność zjednywania sobie ludzi i zdobywania ich zaufania, bycia dobrym mówcą czy zyskiwania popularności w towarzystwie.

Ta książka powinna być lekturą obowiązkową już w szkole podstawowej. Wiele złych rzeczy w życiu by nas nie spotkało, gdybyśmy tylko wcześniej ją przeczytali.

Gdyby tylko każdy wiedział, ile dzięki tej książce mógłby uniknąć błędów, ile dzięki niej zyskać przyjaciół, znajomości, życiowych szans, pieniędzy,… przeczytałby ją natychmiast.

Chcesz wyrazić swoja opinię o tym artykule lub o całej stronie? Napisz do mnie na  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Twoja opinia zostanie umieszczona w menu Opinie o stronie. Z góry Ci za nią dziękuję.

 

Poleć na Facebook'u