Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7674
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 747182
Dlaczego własny biznes PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Zastanawiałeś się nad rozpoczęciem własnego biznesu?

Ludzie prowadzący własny biznes często pracują więcej niż ich pracownicy. By rozpocząć, oprócz pomysłu na biznes często potrzebne są fundusze na jego "rozkręcenie". Będzie to wymagać od Ciebie poświęcenia i zaangażowania. To przecież Twój biznes. I nie masz gwarancji, że się powiedzie. Podobno tylko 10% biznesów istnieje po 5u latach od rozpoczęcia działalności.

Niemniej jednak to szansa na zdobycie dużych pieniędzy, a świat należy do odważnych. Spójrz na wielkich ludzi biznesu. Np. Bill Gates czy Mark Zuckerberg dzięki swoim biznesom osiągnęli bardzo wiele.

Biznes daje dźwignię i spore możliwości płacenia mniejszych podatków.

Nie bój się ponieść porażkę. Praca na etacie może pomóc Ci w osiągnięciu swoich celów, ale częściej celów Twojego pracodawcy.

Jak poddasz się na starcie, to może porażki nie poniesiesz, ale też nie przyspieszysz osiągnięcia tego, do czego dążysz. Nie musisz zaraz swojej pracy rzucać. Nie jestem zwolennikiem rewolucji w życiu, ale czy zastanawiałeś się, by zacząć tworzyć swój biznes po godzinach pracy?

Szukasz literatury? Polecam z mojej biblioteki ważne pozycje, które znajdziesz w menu Dla zalogowanych.

Chcesz wyrazić swoja opinię o tym artykule lub o całej stronie? Napisz do mnie na  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Twoja opinia zostanie umieszczona w menu Opinie o stronie. Z góry Ci za nią dziękuję.

 

Poleć na Facebook'u

Ciekawe

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama