Logowanie

Po rejestracji i zalogowaniu na lotdocelu.pl korzystaj z menu "Dla zalogowanych".Po rejestracji sprawdź pocztę. Wyślemy Ci link aktywacyjny. Sprawdź folder SPAM (śmieci). Jeśli przy próbie rejestracji "nic się nie dzieje", zmień Nazwę użytkownika, bo prawdopodobnie ktoś już taką wykorzystuje. Jeśli nie możesz sobie poradzić, napisz do nas - pomożemy Ci.

Statystyka

Użytkowników : 7674
Artykułów : 77
Zakładki : 27
Odsłon : 747202
Jak inwestować w nieruchomości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Borowiak   

Jednym z narzędzi, o jakich warto pomyśleć w drodze do wolności finansowej są inwestycje w nieruchomości, które uważane są za jedne z najbezpieczniejszych. Możesz je budować, zarządzać nimi, ale jako inwestor - kupować i sprzedawać lub wynajmować.

Inwestycje w ten rodzaj aktywów daje możliwość korzystania z dźwigni finansowej, która powoduje, że w swoim dążeniu do wolności finansowej przesiadasz się z furmanki do odrzutowca.

Ludzie bogaci często inwestują na rynku nieruchomości. Niektórzy z nich dzięki nieruchomościom stali się multimiliarderami, np. Donald Trump.

Zanim jednak podejmiesz decyzję aby wydać kilkaset tysięcy złotych lub zadłużyć się na taką kwotę, dobrze byłoby się do tego przygotować. Nie ryzykuj. Przy stosowaniu dźwigni finansowej można się bardziej rozbić. Jedziesz przecież odrzutowcem. Źle przygotowani „inwestorzy” tracą także na nieruchomościach.

Rozważ uczestnictwo w jakimś profesjonalnym kursie. Sam uczestniczyłem i uważam, że było warto. Jeśli brakuje Ci gotówki, to dowiesz się jak nabyć nieruchomość mając niewiele pieniędzy, jak dobrze ją kupić i sprzedać, jak sprawdzić ile faktycznie za nią zapłacisz oraz jak transakcję przeprowadzić bezpiecznie. Zdobędziesz wiele innych informacji i poznasz ciekawych ludzi.

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości na wynajem musisz koniecznie dowiedzieć się:

Jak dobrze wynająć mieszkanie i nie mieć problemów z najemcami? Tam też znajdziesz dokumenty najmu.

Jeżeli natomiast szukasz możliwości uzyskania atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości, zobacz możliwości - konsultant skontaktuje się z Tobą.

Szukasz literatury dotyczącej inwestowania w nieruchomości? Polecam z mojej biblioteki interesujące pozycje.

Znajdziesz je w menu Dla zalogowanych.

Chcesz wyrazić swoja opinię o tym artykule lub o całej stronie? Napisz do mnie na opinie(małpka)lotdocelu.pl

Twoja opinia zostanie umieszczona w menu Opinie o stronie. Z góry Ci za nią dziękuję.

 

Poleć na Facebook'u

Ciekawe

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama