Logowanie

Jeśli masz problem z założeniem konta lub logowaniem, napisz do nas na lotdocelu(małpa)lotdocelu.pl

Statystyka

Użytkowników:
3338
Artykułów:
89
Odsłon artykułów:
2057123

Ceny na giełdzie rosną, potem spadają, znów rosną... Trudno jest określić dobre momenty wejścia i wyjścia z inwestycji. Jak rozwiązać ten problem?

 

"Zanim inwestorzy i spekulanci odnajdą wreszcie istotę Świętego Graala, przechodzą zazwyczaj przez dwa etapy.

Najpierw odczuwają potrzebę znalezienia kogoś, kto powie im dokładnie co kupować, a co sprzedawać.

Potem szukają kogoś, kto powie im, jak samemu znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Kiedy żadna z tych aktywności nie daje rezultatów, niedobitkowie przechodzą do ostatniego etapu, polegającego na osiągnięciu stanu umysłu, pozwalającego znaleźć właściwy dla nich system transakcyjny".

Van K. Tharp - „Giełda, wolność i pieniądze”, WIG-Press, Warszawa 2000

 

jacek

 

Jacek Borowiak

Jak stworzyć system transakcyjny do inwestowania na giełdzie

 

Tu poznasz cenę książki w formacie PDF i drukowanej z autografem autora

 

Tutaj znajdziesz artykuł o tym, jak przedstawiony w książce system uchronił przed stratą ponad 20% na giełdzie.

Tutaj znajdziesz artykuł o tym, jak przedstawiony w książce system pozwolił zarobić blisko 28% w ciągu 15 miesięcy.

Dzięki tej książce:

-         możesz zapanować nad własnymi emocjami, związanymi z procesem inwestowania i stać się skuteczniejszym inwestorem,

-         zrozumiesz, dlaczego to nie sposób wejścia na rynek jest głównym czynnikiem odpowiedzialnym za zarabianie na giełdzie i dowiesz się, co tak naprawdę o tym decyduje,

-         poznasz, jakie są wszystkie elementy prawidłowo skonstruowanego systemu transakcyjnego i co wpływa na to, że dany system „zarabia”,

-         dowiesz się, dlaczego kupno gotowego systemu nie pozwala zarabiać pieniędzy,

-         otrzymasz szczegółową instrukcję "krok po kroku", jak stworzyć i przetestować własny system, począwszy od znalezienia i pobrania danych historycznych, poprzez ich selekcję i weryfikację, wybór narzędzi analizy technicznej, ich optymalizację, generowanie transakcji (sygnałów kupna i sprzedaży), zarządzanie wielkością pozycji (wielkością ryzykowanego i inwestowanego kapitału), obliczanie wyników (zysków i strat), aż po analizę uzyskanych parametrów, pozwalających ocenić przydatność systemu,

-         poznasz możliwe „pułapki” testów na danych historycznych, aspekty psychologiczne inwestowania i stosowania systemów transakcyjnych w warunkach rzeczywistych.

Gdy system kupisz, prawdopodobnie przegrasz.

Jeśli go stworzysz, zwiększysz szansę na wygraną.

Książka zawiera szczegółową instrukcję tworzenia systemu transakcyjnego do inwestowania na giełdzie za pośrednictwem funduszy akcyjnych i pieniężnych. Niemniej jednak przedstawione zasady budowania, testowania, analizowania mogą zostać wykorzystane przy tworzeniu systemów do inwestowania w inne instrumenty finansowe, np. akcje, kontrakty na akcje, indeksy, surowce, towary itp., co potwierdzają przytoczone w książce przykłady.

Książka ma 220 stron.

Tu znajdziesz spis treści.

Książka zawiera wiele przykładów praktycznych, osadzonych w polskich realiach. Przykłady są wzbogacone o gotowe pliki Excela (55 plików), które są dostępne do ściągnięcia za darmo po zarejestrowaniu się na naszej stronie w menu Dla zalogowanych. Czytelnik może je wykorzystać do swoich celów, wstawić własne dane.

 

Ta książka to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka!!!

Mnóstwo przykładów i 55 plików Excela

do analizy i wykorzystania.

 

Tu poznasz cenę książki

 

Dołącz na oficjalny fanpage finansów osobistych "Emerytura nie jest Ci potrzebna" na Facebooku.

Zobacz też książkę Jacka Borowiaka pt.

Emerytura nie jest Ci potrzebna

 

O autorze

 

Dr inż. Jacek Borowiak od kilkunastu lat jest aktywnym inwestorem na rynkach papierów wartościowych i nieruchomości.

Jest "nieugiętym" propagatorem edukacji finansowej i "wiecznym studentem" w zakresie motywacji, przyczyn osiągania sukcesu, finansów i inwestowania. Brał udział w kilkudziesięciu szkoleniach motywacyjnych, biznesowych i inwestycyjnych w Polsce, Niemczech, Holandii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii, prowadzonych m.in. przez znane światowe autorytety z tych dziedzin (Roberta T. Kiyosaki, T. Harva Ekera, Briana Tracy, Darrena Hardy oraz z udziałem Donalda Trumpa).

Jego pierwsza książka pt. „Emerytura nie jest Ci potrzebna, czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność finansową” uzyskała miano bestsellera portalu Rozpisani.pl oraz była Numerem 1 w rankingu „TOP - 7 DNI” Ogólnopolskiego Systemu Dystrybucji Wydawnictw Azymut, który ma w swojej ofercie blisko 100 tys. tytułów.

Tutaj możesz zobaczyć szczegóły rankingu TOP 7 Azymutu

 

jacek

Ciekawe