Dr inż. Jacek Borowiak od 1997 roku jest nauczycielem akademickim. Jednocześnie od 1996 roku współpracował z firmą komputerową, wdrażającą systemy informatyczne CAD/CAM, głównie jako szkoleniowiec i wsparcie dla inżynierów. W roku 2012 przerwał tę współpracę, chcąc więcej czasu poświęcić swoim pasjom.

Jest "wiecznym studentem" w zakresie motywacji, przyczyn osiągania sukcesu, finansów i inwestowania.

Jest też "nieuleczalnym" propagatorem edukacji finansowej. Poszukuje sposobów na doskonalenie siebie oraz inteligentnych metod zarabiania pieniędzy.

Brał udział w kilkudziesięciu szkoleniach motywacyjnych, biznesowych i inwestycyjnych w Polsce, Niemczech, Holandii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii, prowadzonych m.in. przez znane światowe autorytety z tych dziedzin (Roberta Kiyosaki,  Briana Tracy T. Harva Ekera, Darrena Hardy, George'a Zalucki, a także z udziałem Donalda Trumpa).

jacek

Oprócz ciągłego poszukiwania wiedzy jest przede wszystkim praktykiem. Od blisko 20 lat jest aktywnym inwestorem na giełdzie papierów wartościowych i na rynku nieruchomości. Jego doświadczenie to kilkudziesięciu najemców i ponad 50 mieszkaniolat, czyli takie jakby przez ponad 50 lat wynajmował jedno mieszkanie.

Dzieli się swoimi doświadczeniami pisząc książki, prowadząc tę witrynę internetową i publikując filmy na YouTube.

Napisał 3 książki, z których najbardziej znaną jest:

"Emerytura nie jest Ci potrzebna, czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność finansową".

 

Ciekawe