"MYŚL JEST REALNĄ SIŁĄ". Twój umysł to potęga. To dzięki niemu możesz osiągnąć sukces. Jak sprawić, by okoliczności i ludzie byli po Twojej stronie?

Odpowiedź jest w książce Napoleona Hilla "Myśl i bogać się". I nie chodzi tu jedynie o bogacenie się w sensie finansowym, ale też o bogacenie się w sensie duchowym, by być bogatszym w wiedzę, umiejętności, nawyki prowadzące do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie jakiej tylko chcesz.

Powstała ona na podstawie wywiadów z ponad 500 ludźmi, którzy osiągnęli sukces. Podzielili się oni tym, co trzeba robić, jak trzeba robić, jakim człowiekiem być by osiągnąć to, czego pragniemy.

Kolejną niezwykła pozycją jest książka Brian'a Tracy "Maksimum osiagnięć". Dzięki tej książce odkryjesz w sobie moc i zaczniesz samodzielnie kierować własnym życiem. Nauczysz się osiągać założone cele. Osiągniesz sukces zawodowy i poczujesz się naprawdę wspaniałym człowiekiem.

Polecam je. Inne ciekawe pozycje (w tym darmowe) znajdziesz po założeniu konta na naszej stronie w menu Dla zalogowanych.

 

Chcesz wyrazić swoja opinię o tym artykule lub o całej stronie? Napisz do mnie na opinie(małpa)lotdocelu.pl

 

Ciekawe