Dziękujemy za Wasze opinie. Dzięki nim wiemy, które kierunki są dobre, a w których musimy się poprawić.

Jeśli chcesz wyrazić swoja opinię o stronie lub zauważysz jakieś błędy na niej, pisz na opinie(małpa)lotdocelu.pl

 

OPINIE

 

Wszedłem na stronę i powiem – świetny projekt. Będę stałym gościem i czytelnikiem. Porusza Pan niezwykle istotne tematy – zmiany stereotypów myślenia i złych nawyków w postępowaniu. Tak trzymać Panie Jacku! pozdrawiam.

Artur K.
 
Dziękuję za bardzo wartościową lekturę a szczególnie za linki z Nickiem.Vujiciciem. Wielkie dzięki. Zdalam sobie sprawę ze swojej nieudolności i wstydzę się przyznać że tak wiele wymagalam od innych i świata, a tak niewiele dawałam od siebie przy tym marudząc i narzekając na swój los. Od siebie pragnę dodać kilka wartościowych książek po przeczytaniu których nabrałam chęci do działania i mądrego postrzegania ... Oto tytuły  niektorych z nich: "Uwierz i zwyciężaj" Peala, "Potęga podświadomości" Josepha Murphiego,  "Obudź w siebie olbrzyma" Anthonego Robbinsa,  "Nie ma kresu sukcesom. Nie ma klęsk ostatecznych" Roberta H. Schullera. Pozdrawiam.

Asia B.

Zarejestrowałem się na Twojej stronie. Z tego co tu znalazłem, to mogę śmiało napisać, że od dnia dzisiejszego stałem się wiernym czytelnikiem.Tematy te są dla mnie bardzo interesujące. Rozpocząłeś bardzo dobrze, bo trafiłeś w temat, który może spełnić oczekiwania wielu czytelników.Tak trzymaj! To dopiero początek. Już nie mogę doczekać się dalszego ciągu. Pozdrawiam.

Grzegorz z Radomia, 48lat

Witam serdecznie. Dziękuje za wiadomość (muszę się przyznać, że miałem obawy mianowicie, że nieczytelnie napisałem adres poczty z tego powodu nie otrzymam informacji o jakichś ciekawych tytułach). W tym momencie chciałbym podziękować za wskazanie drogi - dobrej drogi . Nigdy, mimo usilnych starań nie udało mi się przeczytać jakiejkolwiek książki nawet w połowie, jednak po pana namowach rozpocząłem moją przygodę z lekturą na nowo. Moim pierwszym nieocenionym nabytkiem była książka Briana Tracy „MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ”- wniosła wiele dobra w moje życie (po moich namowach przeczytało ją jeszcze kilku moich znajomych- których także urzekła). Kolejna to „BOGATY OJCIEC BIEDNY OJCIEC” Roberta Kiyosaki- książka ta przekazała mi bezcenną wiedzę na temat pieniądza, jego znaczeniu sposobu inwestowania( aktywach, pasywach). Obecnie czytam książkę Daniela Golemana „INTELIGENCJA EMOCJONALNA” - (CHCIAŁBYM LEPIEJ ROZUMIEĆ LUDZI - to bardzo trudna umiejętność. Swoją chęcią zdobywania nowej wiedzy, umiejętności staram się zaszczepiać w swoich znajomych. Dzięki temu że ktoś wskazał mi jedną z dróg (możliwości), poznałem inne spojrzenie na problem(naukę-lekcję). Odwiedzam regularnie półkę w Empiku, z tematyką "rozwój osobisty" (najważniejsze iż wiem że warto). Dziękuje za nowe tytuły. Robi pan coś dobrego. Staram się iść tą drogą. Pozdrawiam.

Karol ze Skaryszewa

Ciekawe